www.cvonline.hu
Junior könyvelő
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.02.17.
Jelentkezési határidő: 2016.02.19.
Hirdetés azonosító: 996372
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Nemzetközi hátterű, mezőgazdasági és élelmiszeripari szektorban működő ügyfelünk megbízásából keresünk MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ kollégát.

Feladatok:

- Bankkivonatok kontírozása, könyvelése, ellenőrzése
- Citi-kártyás elszámolások kontírozása, könyvelése, ellenőrzése
- Vásárolt szolgáltatás számlák kontírozása, könyvelése, ellenőrzése
- Aktív és passzív időbeli elhatárolások könyvelése, egyeztetése, ellenőrzése
- Bankkivonat kontírozása, könyvelése, ellenőrzése (szabadság, betegség esetén)
- Külföldi úti elszámolások kontírozása, könyvelése, ellenőrzése (szabadság, betegség esetén)
- Meghatározott főkönyvi számlák egyezetése, ellenőrzése
- Főkönyvi könyvelések bevitele a SAP-ba
- Külső, belső ellenőrzések során a szükséges dokumentumok biztosítása, az ellenőrzés segítése
- Könyvelt számlák átadása a pénzügyi osztályra, a kifizetett számlák irattározása
- Számvitelre érkező számlák átvétele, szétosztása könyvelők között
- Minden egyéb, közvetlen vezető által meghatározott feladat

Követelmények
- 1-3 év könyvelői tapasztalat
- Mérlegképes könyvelői szakképesítés
- Csapatszellem
- Megbízhatóság
- Precízség, következetesség, monotonitástűrés

Előny:
- Angol nyelvismeret középszinten; felsőfokú, szakirányú végzettség, SAP ismeret

Átlagon felüli juttatási csomag amely tartalmazza többek közt az alábbi elemeket:

- BKV bérlet támogatás
- korlátlan sportolási lehetőség
- Medicover White egészségbiztosítási csomag
- próbaidő után maximális cafeteria keretösszeg