www.cvonline.hu

Junior könyvelő

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.09.11.
Jelentkezési határidő: 2015.09.21.
Hirdetés azonosító: 924394
lejárt

Junior Könyvelőt keresünk stabil hátterű, multinacionális és dinamikusan fejlődő partnerünk budapesti üzleti központjába. Megbízónk szakmai képzést, tapasztalatnak megfelelő fizetést, teljesítmény arányos bónuszt, kiváló munkakörnyezetet és jó hangulatú, összetartó csapatot kínál a jelentkező pályakezdő pénzügyi munkatársaknak.

Junior könyvelő legfontosabb feladatai:

- Kimenő pénzmozgások indítása és ellenőrzése
- Elutasított kifizetések kezelése és a kapcsolódó főkönyvi számlák ellenőrzése
- Más részlegekkel kapcsolatos elszámolások intézése
- Elhatárolások elkészítése és könyvelése
- Beszkennelt bank- és számlakivonatok, bevételek, készpénzforgalom, bérköltségek könyvelése
- Hó végi zárásban való aktív részvétel

Legfontosabb elvárások a Junior Könyvelővel szemben:

- Felsőfokú gazdasági végzettség vagy középfokú végzettség 1-2 éves szakirányú tapasztalattal
- Középfokú aktív angol nyelvtudás
- Pontosság
- Alaposság
- Monotónia tűrés
- SAP tapasztalat előny

Amennyiben felkeltette érdeklődését a hirdetésünk és szeretne egy globálisan növekvő cég magyarországi számviteli csapatában dolgozni, akik a szakmai fejlődés lehetőségét is biztosítják, akkor kérjük, jelentkezzen angol nyelvű önéletrajzával a hays.hu-n keresztül.