www.cvonline.hu

Junior Könyvelő

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.11.11.
Hirdetés azonosító: 729534
lejárt

 A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal kiemelt partnerünk pénzügyi-üzleti szolgáltató központjába keresünk szállítói számla (Accounts Payable) területre, junior könyvelő munkatársakat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Beszkennelt vagy postán érkező számlákról adatok bevitele egy rendszerbe
  • Jóváhagyások beállítása
  • Utalások elindítása
  • Szállítók adatainak karbantartása
  • Szállítói számlák könyvelése
  • Havi zárásban való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség vagy középfokú végzettség 1-2 éves szakirányú tapasztalattal
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Pontosság
  • Alaposság
  • Monotóniatűrés

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • SAP tapasztalat

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajzzal, bruttó bérigény megjelölésével várjuk, a regisztrációt követően,  a következő e-mail címre: Link megjelenítése