www.cvonline.hu

Junior könyvelő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.26.
Jelentkezési határidő: 2014.01.11.
Hirdetés azonosító: 705013

egyéb m.n.s. gép, berendezés nagykereskedelme; beszerzés, raktározás, szállítmányozás

Feladatok:

- Bejövő számlák kezelése (iktatása, ellenőrzése, könyvelése, banki pontozása)
- Havi zárásokban, auditokban való részvétel
- Szállítókkal kapcsolattartás, problémák kezelése
- Heti banki utalások előkészítése (kimenő)
- Társosztályokkal kapcsolattartás
- ÁFA bevallás előkészítésében aktív közreműködés

Elvárások:

- 1-2 év szállítói számla könyvelésben szerzett szakmai tapasztalat
- Aktív angol nyelvtudás írásban és szóban
- Kiváló analitikus képesség
- Precizitás, pontosság, megbízhatóság
- Excel felhasználói szintű ismerete, aktív használata
- Azonnali kezdők előnyben

Amit kínálunk:

- Részese lehetsz egy fiatalos csapatnak
- Egy növekvő fázisban lévő multinacionális nagyvállalatnál
- Ahol hosszú távú, biztos karrierlehetőség vár rád
- Alapfizetésen felüli munkábajárás támogatás

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a