www.cvonline.hu

Junior Könyvelő

  • A hirdetés 268 napja lejárt

Világviszonylatban piacvezető öblösüveggyártó cég magyarországi telephelyére keresünk pályakezdő vagy már több éves tapasztalattal rendelkező, angolul folyékonyan beszélő munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Szállítói számlák kezelése

  • Tárgyi eszköz könyvelés

  • SOX kontrolok üzemeltetésében való részvétel

  • Főkönyvi számlák egyeztetése

  • A főkönyvelő és a kontroller támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség vagy megkezdett felsőfokú tanulmányok

  • Pályakezdő vagy 1-3 év tapasztalat

  • Legalább középfokú angol nyelvtudás

  • Felhasználói szintű MS-Office ismeretek

  • Precizitás, együttműködési képesség

Előny:

  • Multinacionális környezetben szerzett gyakorlat

  • Tapasztalat integrált rendszerek használatában

  • Orosháza környéki lakhely

Amit megbízónk nyújt:

  • Modern multinacionális környezet

  • Versenyképes fizetés

  • Rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye:

  • Békés Megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Magyarország
Kategória -