www.cvonline.hu

Junior könyvelő

  • Az állásajánlat lejárt.

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legnagyobb és leginkább diverzifikált nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit magyarországi tagja.

Főbb feladatok

  • Szállítóktól beérkező számlák kezelése, kontírozása, ellenőrzése, és könyvelése
  • Szállítói folyószámlák egyeztetése, kapcsolattartás a partnerekkel
  • Időszaki zárásokban való aktív részvétel (vegyes könyvelések, időbeli elhatárolások, ellenőrzések)
  • Hosszútávon egyéb saját rezsis könyvelési feladatok elsajátítása
  • Kapcsolattartás és együttműködés a pénzügyi divízió, és más osztályok munkatársaival

Követelmények, elvárások

  • Felsőfokú gazdasági vagy mérlegképes könyvelői végzettség
  • 1-2 év szakmai tapasztalat releváns területen
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Erős felhasználói szintű Excel ismeretek
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete előnyt jelent
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Precíz, pontos munkavégzés, terhelhetőség
  • Jó problémamegoldó képesség és erős felelősségtudat
  • Önálló munkavégzés

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését az alábbi Jelentkezés gombra kattintva jelentkezhet.

Munkavégzés helye Budapest V. kerület
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest