www.cvonline.hu

Junior Könyvelő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2016.11.10.
Hirdetés azonosító: 1085109

Erős, fiatalos német cég keresi agilis, tehetséges junior könyvelőjét Budakalászon!

Feladatok:

• A Társaság bankszámlakivonatainak főkönyvi könyvelése.
• Számlák kiállítása
• Vevő, szállító folyószámlák könyvelése és egyeztetések lebonyolítása
• A beérkező számlák iktatása, ellenőrzése, igazoltatása, azok rögzítése
• Ügyleteket érintő könyvelési feladatok ellátása
• Vegyes könyvelés rögzítése a főkönyvben
• Főkönyvelő munkájának támogatása
• Iratrendezés
• Aktív részvétel belső és anyavállalati riportok összeállításában
• Aktív részvétel a havi és éves zárásban
• Aktív részvétel a külső és belső auditban

Elvárások:

• Felsőfokú gazdasági végzettség (számviteli szakirány), vagy ezzel egyenértékű felsőfokú végzettség
• Excel magas szintű ismerete
• Középszintű angol/német nyelvtudás szóban és írásban
• Önálló, pontos munkavégzés
• Proaktivitás, csapatmunka
• Rugalmasság, terhelhetőség

Amit kínálunk:

• Bejárási támogatás
• Versenyképes csomag
• Tanulási lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján