www.cvonline.hu

Junior könyvelő

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.27.
Jelentkezési határidő: 2017.07.26.
Hirdetés azonosító: 1079635

Egyik neves multinacionális partnerünkhöz keresünk Junior Könyvelőt budapesti munkavégzéssel! Nagyszerű lehetőség kevés tapasztalattal rendelkezők számára, akik szeretnének pénzügyi területen több szakmai tapasztalatot szeretni, illetve fejlődni!

A junior könyvelő legfőbb feladatai:
- Főkönyvi könyvelés
- Rekonsziliáció
- Papír alapú számlák kiállítása
- Tárgyi eszközök könyvelése
- Havi zárásokban való részvétel
- Társosztályokkal való együttműködés, kapcsolattartás

Az ideális jelölt folyékony angol nyelvtudással, felsőfokú szakirányú végzettséggel, és legalább néhány hónap könyvelésben/pénzügyben szerzett tapasztalattal rendelkezik. SAP-ban szerzett tapasztalat előnyt jelent!

Amit cserébe kínálunk:
- Versenyképes fizetés és juttatási csomag
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Modern környezet
- Hosszú távú munkalehetőség
- Stabil háttérrel rendelkező munkáltató

Amennyiben szeretnéd megpályázni a pozíciót, jelentkezz angol nyelvű önéletrajzod feltöltésével a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy a E-mail cím megjelenítése e-mail címen!