www.cvonline.hu

Junior könyvelő

  • A hirdetés 526 napja lejárt

Európa legnagyobb jakuzzi gyártója a Wellis Magyarország Kft. felvételt hirdet junior könyvelő munkakörbe DABASI munkavégzéssel.

Feladatok:

  • szállítói számlák könyvelése, ellenőrzése
  • szállító folyószámlák egyeztetése
  • részvétel a havi és éves zárásokban
  • kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások:

  • könyvelői végzettség
  • ÁFA, SZJA törvények ismerete
  • megbízható, precíz, felelősségteljes és önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • könyvelésben szerzett szakmai tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • cafeteria
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • modern, fiatalos környezet
  • bónusz

Munkavégzés helye:

  • Dabas

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő