www.cvonline.hu

JUNIOR KÖNYVELŐ

  • A hirdetés 550 napja lejárt

 A jelenleg Közép-Európában a használtautó kereskedelem piacvezetőjeként számon tartott, közel 21 éve alakult, valamint a prágai központ mellett számos közép- és kelet-európai telephellyel rendelkező
AAA AUTO csoport magyarországi leányvállalata

munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok:

  • pénztár könyvelése
  • bel- és külföldi, befogadott és kibocsátott számlák könyvelése
  • követelések és tartozások nyilvántartása, beszámítások, jóváhagyás
  • árfolyam-különbözetek, vegyes könyvelési tételek rögzitése
  • könyvelési bizonylatok feldolgozása zárási munkák keretében
  • követelés- és tartozás-kezelés
  • vevői számlák kiállítása
  • bankkivonatok könyvelése
  • senior könyvelő és főkönyvelő munkájának támogatása a havi, negyedéves és éves zárások folyamatában
  • eseti riportok, statisztikák, kimutatások készítése

Elvárások:

Szakmai ismeretek:

  • mérlegképes könyvelő képesítés gyakorlattal (regisztráció előny);
  • minimum 1-3 éves releváns szakmai tapasztala;
  • könyvelési folyamatok gyakorlati ismerete

Nyelvismeret:

  • kommunikációs szintű angol nyelvismeret írásban és szóban.
  • Számítógépes ismeretek:
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete

Egyéb képességek:

  • precíz, alapos munkavégzés;
  • proaktív attitűd;
  • numerikus, analitikus gondolkodás.

Előny:

  • felsőfokú gazdasági végzettség;
  • kereskedelmi cégnél szerzett tapasztalat;
  • adótanácsadói képesítés;
  • Navision ismeret.

Amit kinálunk:

  • dinamikus nemzetközi cégcsoport;
  • barátságos és nyitott csapat;
  • nemzetközi tapasztalat;

Munkavégzés helye:
Autocentrum AAA AUTO Kft., 2151 Fót Fehérkő utca 1. (Budapest M3 kivezető, fóti Auchan mellett)

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol