www.cvonline.hu

JUNIOR KÖNYVELŐ

  • A hirdetés 645 napja lejárt

 Az ACCENT HOTELS budapesti, XIII. kerületi központi irodájába

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • szállítói számlák, bank, pénztár könyvelése,
  • banki utalások intézése,
  • az egységek napi adminisztrációs feladatainak támogatása,
  • havi egyeztetések intézése.

Elvárásaink:

  • számviteli területen szerzett legalább középfokú végzettség,
  • erős Excel tudás,
  • átlagon felüli kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,
  • precizitás,
  • lelkiismeretes munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett szakmai gyakorlat,
  • mérlegképes könyvelői szakképesítés,
  • szállodaiparban szerzett szakmai gyakorlat,
  • angol / német / orosz nyelvismeret,
  • mobilitás.

 A jelentkezéseket az alábbi e-mail címre várjuk!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő