www.cvonline.hu

Junior Könyvelő (P2P)

  • A hirdetés 368 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk világszerte piacvezető termékeket gyártó, európai tulajdonban lévő vállalat. Pénzügyi szolgáltató központjuk Budapesten található és ide keresünk részükre szakembert, a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

A szállító számlák főkönyvbe történő rögzítése;
Számla egyeztetések a partnerekkel;
A számlák időben történő jóváhagyásának és kifizetésének biztosítása;
Eseti kifizetésekkel kapcsolatos teendők ellátása;
Riportolás.

Követelmények:

Felsőfokú szakirányú végzettség (Pénzügy, számvitel területen)
Középfokú aktív angol nyelvtudás
Excel magabiztos használata
Pontos, precíz munkavégzés

Előny:

Német, francia, orosz nyelvek ismerete
1-2 év releváns tapasztalat

Munkavégzés helye:

Budapest

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes bérezés
Impozáns munkakörnyezet
Cafeteria

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
Junior Java Developer- German speaking (GYJI)

Tech People Hungary Kft.

Tech People is a European provider of technical...
Budapest

Javascript Engineer KF17

Budapest

DevOps alkalmazás üzemeltető rendszermérnök (E-H01)

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vá...