www.cvonline.hu

Junior könyvelő munkatárs

  • A hirdetés 715 napja lejárt

Nemzetközi cégcsoport budapesti irodájába keres munkatársat azonnali belépéssel

részmunkaidőbe

munkakörbe

Feladatok

  • Főkönyvelő napi munkájának teljes körű támogatása
  • Cégcsoporthoz tartozó cégek teljes könyvvitele
  • Számlák, elszámolások – főként azonos vagy hasonló típusú tranzakciók – teljes körű, önálló ellenőrzése, könyvelése, integrált könyvelési rendszerben
  • A pénzügyi osztály és a könyvelés munkájának támogatása
  • A lekönyvelt adatok egyeztetése, egyszerűbb riportok készítése
  • A szállítói törzsadatokkal kapcsolatos adminisztráció elkészítése
  • Egyéb, ad-hoc jelleggel felmerülő pénzügyi és számviteli feladatok elvégzése
  • Teljes körű főkönyvi és analitikus könyvelés
  • Tárgyi eszközök nyilvántartásának felügyelete
  • Főkönyvi kivonatok összeállítása, elemzése
  • Havi, negyedéves és év végi zárási feladatok elvégzése
  • Könyvvizsgálatokon való közreműködés
  • Adó és számviteli törvények folyamatos nyomon követése, betartása

Elvárások

  • Aktív tudás teljes körű könyvelésben
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Adózási gyakorlat
  • Erős pszichikai állóképesség
  • Jó csapatjátékos
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek (Excel)
  • Önálló munkavégzés, prioritások felállításának képessége
  • Lojalitás, csapatmunka
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Terhelhetőség

Előny

  • Octopus könyvelési program használata / aktív tudás
  • RLB program ismerete
  • Mérlegkészítésben való jártasság, bevallások, statisztikák készítésében szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

  • Alkalmazotti munkaviszony
  • Dinamikusan fejlődő, modern munkahely
  • Fiatalos, barátságos hangulatú légkör

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy „könyvelő” jeligével küldje el fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével a lenti email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő