www.cvonline.hu

Junior könyvelő [MD-SFA02]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.02.28.
Jelentkezési határidő: 2016.05.25.
Hirdetés azonosító: 1040150

Focus consulting

Megbízónk

Megbízónk egy multinacionális hátterű különböző szolgáltatásokat nyújtó vállalat. Budapesti központjukba keresünk jelenleg Junior könyvelői pozícióba új munkatársat.

Feladatok

- Bejövő, kimenő és banki számlák könyvelése
- Pénzügyi és management riportok készítése
- Munkavállalói költségriportok és juttatások kezelése
- Havi zárás támogatása
- Statisztikák, ad-hoc kimutatások készítése

Elvárások

- Egyetemi/főiskolai diploma pénzügyi/számvitel képzésben, vagy egyéb gazdasági diploma mérlegképes könyvelői képesítéssel
- Minimum egy éves könyvelői munkatapasztalat
- Kommunikációképes angol nyelvtudás
- Ms Excel magasfokú ismerete (Pivot táblák, függvények)

Egyéb

Amit a partnercégünk kínál:
- Versenyképes fizetés
- Modern, dinamikus munkakörnyezet
- Multinacionális háttér, családbarát munkahely
- Rugalmas munkavégzés
- Tréning-és továbblépési lehetőségek

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió