www.cvonline.hu

Junior Könyvelő gyakornok kiemelt bérezéssel

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 1127314
lejárt

Osztrák tulajdonú partnercégünkhöz keresünk könyvelési  feladatok ellátására munkatársakatt.

Feladatok:

  • napi pénzügyi és számviteli munkában való aktív részvétel,
  • bejövő és kimenő számlák könyvelése,
  • a könyvelés és a belső ellenőrzések adminisztratív támogatása

Munkaidő: hétköznap 8.30 és 17.00 között, 25-30 órában

Elvárások:

  • folyamatban lévő tanulmányok gazdasági területen (nappali vagy levelezős tagozaton)
  • német nyelvtudás
  • számviteli ismeretek

Amit kínálunk:

  • br. 916 Ft/óra
  • Szakmai előrelépési lehetőségek
  • Rugalmas munkaidő
  • Jelentkezés:

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése" style="color: rgb(0, 136, 204); text-decoration: none;">regisztrációt követően vagy a E-mail cím megjelenítése email címen. Ha kérdésed volna, ezen a számon várjuk a hívásod: 06-70-452-3337. Visszahívunk!