www.cvonline.hu

Junior könyvelő francia nyelvtudással

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2015.10.15.
Hirdetés azonosító: 749751

Partnerünk a nagy múltú holland légitársaság budapesti üzleti szolgáltató központjába keresünk francia és angol nyelvtudással rendelkező pénzügyi munkatársat.

Feladatok:

- a vevői számlák kezelése SAP rendszerben,
- havi zárásban való aktív részvétel,
- kimutatások készítése,
- kifizetések könyvelése,
- társosztályokkal, bankokkal való kapcsolattartás

Elvárások:

- Minimum egy félév számviteli tanulmány
- Angol és francia nyelv legalább középfokú ismerete
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office)
- SAP rendszer ismerete előny

Amit kínálunk:

- Stabilan működő szolgáltató központ
- Fiatalos csapat
- Kellemes légkör
- Modern, belvárosi iroda

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a