www.cvonline.hu

Junior Könyvelő angol nyelvtudással

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.11.30.
Jelentkezési határidő: 2016.12.11.
Hirdetés azonosító: 944513

Junior Könyvelő pozícióba keresünk angolul beszélő, gazdasági végzettséggel rendelkező pályakezdőket multinacionális partnerünk számára, aki Budapest belvárosában létesített üzleti kiszolgáló központjának bővülő pénzügyi csapatába keres új kollégákat.
A cég piacképes fizetést, barátságos légkörű munkakörnyezetet, szakmai fejlődést, valamint egy újonnan kialakuló csapathoz való csatlakozás lehetőségét biztosítja.

A Junior Könyvelő munkatárs főbb feladatai a bejövő számlák egyeztetése és feldolgozása, a havi és negyedéves teljesítménymutatók elemzése, riportok készítése, valamint a havi, negyedéves és év végi zárásokban való aktív részvétel köré szerveződnek. Az új munkatárs ezenkívül felelős lesz az ügyfelekkel, illetve az európai partnercégekkel való hatékony kapcsolattartásért, továbbá a munkavégzés során felmerülő problémák minél gördülékenyebb megoldásáért.

A Junior Könyvelő pozíció sikeres betöltéséhez felsőfokú gazdasági végzettség, valamint aktív, folyékony angol nyelvtudás szükséges. Jelentkezz, ha érdekel a pénzügy világa, szeretnél tapasztalatot szerezni multinacionális környezetben, valamint fejleszteni és kamatoztatni elemző és problémamegoldó készségeidet. 1-2 év releváns területen szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel.

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődésed, töltsd fel angol nyelvű önéletrajzod a honlapunkon keresztül.