www.cvonline.hu

Junior Könyvelő - angol nyelvtudással

  • Frissítve 81 napja
Partnerünk:

Partnerünk, az egyik legmeghatározóbb multinacionális budapesti SSC junior könyvelő kollégákat keres nemzetközi könyvelő csapatába egy rotációs gyakornoki program keretében. Partnerünk az újonnan csatlakozó junior kollégák számára kiemelkedő karrier és fejlődési lehetőséget biztosít, illetve lehetőséget, hogy komplex tapasztalatot szerezzenek a nemzetközi számvitel területén.

Feladatok:
  • Egy meghatározott üzleti terület vagy ország csoportszintű könyvelési és reporting folyamatainak támogatása
  • Főkönyvi könyvelési feladatok (AP/AR, General Ledger, intercompany és statutory területen)
  • Részvétel a havi zárási feladatokban
  • A leendő kollégáknak lehetőségük lesz, hogy rotáció keretében az összes fentebb említett területen tapasztalatot szerezzenek
  • Kapcsolattartás angol nyelvű ügyfelekkel és partnerekkel
  • A management információs csomagok, teljesítmény riportok elkészítésének támogatása
  • A vállalati forecasting és tervezési folyamatok támogatása jó minőségű számviteli információk nyújtásával
  • Proaktív részvétel a könyvelési folyamatok és pénzügyi riportok folyamatos fejlesztésében
Elvárások:
  • Felsőfokú gazdasági végzettség Pénzügy/Számvitel területen
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Pontos, alapos munkavégzés
  • Hosszú távú motiváció a számvitel területe iránt
Előnyök:
  • 1-2 év szakmai tapasztalat releváns területen
  • Multinacionális vagy SSC környezetben szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret
Amit kínálunk:
  • Kiemelkedő tréning és karrier lehetőségek
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Modern irodai környezet
  • Fiatalos, multinacionális csapat
Kiegészítő információ:

A pozíció határozatlan idejű, teljes munkaidős szerződéssel jár. A várható kezdés 2016. március 1.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest