www.cvonline.hu

Junior Könyvelő - angol és német nyelvismerettel (VN-2070)

  • A hirdetés 874 napja lejárt

A munkáltatóról / About the company

Megbízónk világszerte ismert és tekintélyes multinacionális nagyvállalat. Jelenleg budapesti központjukba keresünk Junior Könyvelő mukakörbe proaktív, dinamikus munkatársat.

Pozíció részletezése / Position overview

Feladatok:

- Havi, negyedéves, éves zárásokban részvétel a számviteli standardok figyelembevételével,
- Bejövő és kimenő számlák könyvelése,
- Egyenlegközlők készítése, tárgyi eszközökkel kapcsolatos teljes körű adminisztráció és könyvelés.
- Belső auditok lebonyolításában részvétel.

Követelmények:

- Folyékony angol és társalgási német nyelvismeret
- Pénzügyi-számviteli szakon szerzett diploma vagy közgazdász végzettség
- 1-2 éves könyvelőként szerzett tapasztalat,
- Multinacionális környezetben
- Analitikus, numerikus látásmód,
- Kezdeményezőkészség, lendületesség,
- Erős kommunikációs képesség

Amit kínálunk:

- Fejlődési lehetőség egy nemzetközi környezetben jelenlévő vállalatnál,
- Professzionális munkakörnyezetben történő munkavégzés, központi elhelyezkedéssel,
- Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások.

Helyszín:
Magyarország, Budapest

Amennyiben érdekli a pozíció, kérem jelentkezzen az “Apply” gomb megnyomásával vagy küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése email címre. Személyes adatait bizalmasan kezeljük. Köszönjük!

További információért kérjük látogasson el a Link megjelenítése oldalra.

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol