www.cvonline.hu
Junior könyvelő - 11. kerület
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.06.24.
Jelentkezési határidő: 2016.07.01.
Hirdetés azonosító: 1053627
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
SAP, Oracle, SOX, US GAAP, HAS, bérszámfejtés, könyvelés, mind-mind kulcsszavak ehhez a lehetőséghez!

Kereskedelmi szektorban működő ügyfelünk megbízásából keresünk junior könyvelőt aki a főkönyvelő munkáját támogatva az alábbi feladatokért lesz felelős:

- főkönyvi könyvelés, egyeztetések
- adózási feladatok
- bérszámfejtés előkészítése
- részvétel az Oracle bevezetésében
- főkönyvelő munkájának segítése

Követelmények
- mérlegképes könyvelői vagy gazdasági diploma pénzügy/számvitel szakirányon
- pályakezdők jelentkezését is várjuk, de 1-2 év könyvelői tapasztalat nagy előnyt jelent
- középszintű angol nyelvtudás, lesz lehetőség fejleszteni
- Oracle ismeret előny!