www.cvonline.hu

Junior Könyvelési Munkatárs angol és német nyelvtudással

  • A hirdetés 1327 napja lejárt
  • Már szereztél könyvelési/elemzői pozícióban egy pár hónap szakmai tapasztalatot?
  • Szeretnél egy multinacionális cégnél karriert építeni
  • Magas szinten beszélsz németül?

Junior Könyvelés Munkatárs angol és német nyelvtudással - pályakezdőknek is!

Feladatok:

  • Budgeting és tervezési folyamatok támogatása
  • Költségelemzések készítése
  • Pénzügyi eredmények elemzése, részvétel az éves tervezési tevékenységben
  • Könyvelési munkák napi szintű elvégzése
  • Zárással kapcsolatos főbb feladatok végrehajtása (havi, negyedévi, év végi) pl. a számlák rekonsziliációja; aktív és passzív időbeli elhatárolások; havi riportok készítése
  • Pénzügyi tranzakciók felügyelete
  • Számlák SAP diagramjának karbantartása
  • Auditorok támogatása az év végi auditok során

Elvárások:

  • Folyékony német , középfokú (társalgási) angol nyelvtudás (angolul lesz a számviteli teszt, amit meg kell írni)
  • Pénzügyi riporting/könyvelési területen szerzett minimum pár hónapos tapasztalat (maximum 3-4 éves tapasztalattal)
  • IFRS/HGB ismerete előnyt jelent
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk az említett területeken szerzett kötelező szakmai gyakorlattal
  • Magas szintű analitikai és numerikus készség, pénzügyi érdeklődés
  • ERP rendszer ismerete (SAP előny)
  • Pontos és gyors munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Tréningeken való részvétel
  • Dinamikus, nemzetközi csapat
  • Kiemelkedő munkakörülmények

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk.