www.cvonline.hu
Junior kontrolling gyakornok (Referenciaszám:PJ3066)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.07.23.
Jelentkezési határidő: 2014.10.01.
Hirdetés azonosító: 836435
lejárt

Budapesti X. kerületi multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk diákot az alábbi pozícióra:

Junior kontrolling gyakornok

Feladatok:
- Belső és külső riportok előkészítése
- Döntések adminisztratív előkészítése
- Kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások:

- Folyamatban lévő főiskolai / egyetemi tanulmányok gazdasági területen
- Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Legalább 10 hónapos idő vállalása, heti 40 órában
- Stabil angol nyelvtudás, mind szóban, mind írásban egyaránt
- Magas szintű Excel, PPT ismeret
- Pontos, precíz munkavégzés
- Nyitott, elemző gondolkodású személy

Amit kínálunk:

- Tapasztalatszerzés egy multinacionális vállalatnál nemzetközi környezetben
- Fiatalos csapat, kellemes munkahelyi légkör
- Fejlődési lehetőség
- Versenyképes javadalmazás

Kérjük, magyar és angol nyelvű önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Füleki Ildikó kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.