www.cvonline.hu

Junior Kontroller

  • A hirdetés 756 napja lejárt

Az amerikai Hungary Enbi magyarországi leányvállalata, mely vezető szerepet tölt be az irodai gépek, másolók, faxok, nyomtatók, valamint bankjegykezelő berendezésekhez szükséges gumiipari termékek; valamint a megújuló energiaforrások hőtároló rendszereinek szigetelésének gyártásában, az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Az új munkatárs feladatai:

  • Riportok készítése a vezetői döntések előkészítéséhez
  • Pénzügyi kimutatások, elemzések, árkalkulációk készítése (STD costing)
  • Futó és új projektek támogatása, adatszolgáltatás, elemzések készítése, visszacsatolás
  • Társosztályokkal való együttműködés információkérés és szolgáltatás
  • Termelési tevékenység támogatása vállalati irányítási rendszer segítségével
  • SAP BO rendszeren belüli standard riportok szerkesztése, igény szerint új riportok létrehozása
  • Közreműködés heti, havi és éves pénzügyi zárásokban
  • Heti riportok és KPI-ok készítése és frissítése
  • Közvetített szolgáltatások és továbbszámlázás felügyelete (szerszám és egyéb költségek)
  • Szállítói visszáru felügyelete (RTV)
  • Adategyeztetés a kapcsolt vállalkozásokkal (IC Reconciliation)
  • Credit kontrolling

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség; számvitel vagy kontrolling szakirány előny
  • Pályakezdő, vagy hasonló munkakörben szerzett 1-3 év tapasztalat
  • Strukturált, logikus gondolkodás
  • Erős angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Magas szintű PC-ismeret, kiemelkedő Excel tudás

Bérezés és juttatás: megegyezés szerint.

Jelentkezés: magyar és angol nyelvű önéletrajzát várjuk az alábbi e-mail címre.

Kapcsolattartó: Haváné Bakos Leonóra

Hungary Enbi Kft.,

H-2651 Rétság, Ipari park 6.

Helyek Nógrád
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol