www.cvonline.hu

Junior kontroller

  • A hirdetés 758 napja lejárt

A WABERER’S INTERNATIONAL ZRT. Közép-Kelet Európa legnagyobb fuvarozási és szállítmányozási nagyvállalatának Gazdasági Igazgatósága az alábbi pozícióra keres munkatársat:

Feladatok:

  • A belföldi fuvarozási üzletághoz kapcsolódó kontrolling feladatok elvégzése;
  • Rendszeres napi, heti, havi riportok kialakításában való aktív részvétel;
  • A kialakított riportok határidőre való folyamatos elkészítése, fejlesztése;
  • Adatgyűjtésben, elemzésekben való részvétel:
  • Ad hoc kontrolling feladatok elvégzése;
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, adatok szolgáltatás részükre.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági és/vagy pénzügyi végzettség;
  • Kiváló (TOP) MS Office és Excel ismeret;

Előnyt jelent:

  • Fuvarozás, szállítmányozás vagy logisztika területén szerzett tapasztalat;
  • Kontrolling területen szerzett szakmai tapasztalat;
  • Makrózási tudás.

Szükséges kompetenciák:

  • Logikus gondolkodás, rendszer szemlélet;
  • Jó elemző képesség;
  • Kiváló problémafeltáró és megoldó képesség;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Terhelhetőség, stressz-tűrő képesség;

Amit a Waberer's kínál:

  • Szakmai fejlődési lehetőség, kellemes munkahelyi légkör.

Állás adatai:

Állás azonosító: 1991
Pozíció megnevezés: Junior kontroller
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Foglalkoztatás típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Jelentkezési határidő: 2014.12.19.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő