www.cvonline.hu

Junior kontroller

  • A hirdetés 756 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Tervezés és Kontrolling területre keresünk munkatársat Junior kontroller munkakörbe

Feladatok:

  • részvétel a havi zárlati feladatokban
  • részvétel a bank controlling rendszereinek működtetésében
  • részvétel ügyfél-jövedelmezőségi adatbázis összeállításában
  • részvétel a konszolidációs körbe bevont leánycégek controlling adatbázisának összeállításában
  • belső, valamint az anyavállalati jelentések elkészítése
  • részvétel a pénzügyi tervezésben, és előrejelzések készítésében

Elvárások:

  • Felsőfokú közgazdasági végzettség
  • min. középfokú angol nyelvtudás
  • magas szintű Excel ismeretek, adatbázis-kezelési ismeretek, CASIR / SAS / Oracle ismerete előnyt jelent
  • analitikus gondolkodás
  • kiváló problémamegoldó képesség
  • precíz, pontos munkavégzés
  • terhelhetőség
  • rendszerszemlélet
  • önálló munkavégzés

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő