www.cvonline.hu

Junior kontroller

  • A hirdetés 1292 napja lejárt

Budapesti KKV részére keresünk

munkatársat

Feladatok

  • vezetői döntések meghozatalához szükséges elemzések elkészítése
  • a kontrolling rendszer hatékony működtetése az adott szakterületek és a kontrolling vezető támogatásával
  • havi, heti, napi pénzügyi riportok készítése az üzleti egységek kontrolling igényének kiszolgálására
  • havi, éves, negyedéves pénzügyi zárások támogatása
  • felkészültség ad hoc elemzések és riportok készítésére

Elvárások

  • felsőfokú közgazdasági végzettség
  • minimum 1 év szakirányú tapasztalat nemzetközi vállalatnál
  • kitűnő MS Excel ismeret
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • integrált vállalatirányítási rendszer ismerete,
  • igényesség, precizitás, pontosság,
  • rendszerszemlélet
  • csapatmunkára való készség
  • logikus gondolkodás

Amit kínálunk

  • megbízható, hosszú távú, stabil munkahely
  • felelősségteljes munkakör
  • fiatalos, dinamikus csapat

Munkavégzés helye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és úgy érzi, megfelel az általunk támasztott elvárásoknak, küldje el fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megjelölésével, valamint motivációs levelét az alábbi elérhetőségre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő