www.cvonline.hu

Junior kontroller

  • A hirdetés 1200 napja lejárt

Feladatok:

  • Működési költség és eredménytábla, időszakos pénzügyi jelentések készítése
  • Elemzési feladatok - szolgáltatás, pénzügy
  • Önköltség számítási rendszer működtetésében és éves önköltségszámítás elkészítésében való közreműködés
  • Részvétel az éves és középtávú üzleti terv kidolgozásában
  • Adatszolgáltaltási feladatok az MNB és egyéb szervek részére
  • Adatok értékelése és nyilvánossá tétele

Elvárás

  • Felsőfokú pénzügyi végzettség (BGF-PSZK, Corvinus Egyetem)
  • 1-3 év szakmai gyakorlat - bankban szerzett gyakorlat előnyt jelent
  • középfokú angol nyelvtudás
  • Excell magas szintű ismerete
  • Jó elemző és fogalmazó képesség szóban és írásban

Értékelt kvalitások

  • banknál, pénzintézetnél szerzett gyakorlat
  • jó kommunikációs képesség,
  • egyéni és csapatmunka
  • precíz, pontos munkavégzés

Olyan fiatal pályakezdő közgazdászok jelentkezését is várjuk, akik szakmai gyakorlatukat kontrolling területen töltötték és szívesen dolgoznának egy jó csapatban, ahol tudásukat meg alapozhatják.

Amit nyújtunk

Jó csapat és munkahelyi légkör, szakmai fejlődési lehetőség.

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Határozatlan idejű