www.cvonline.hu

Junior kontroller

  • A hirdetés 1401 napja lejárt

A Freudenberg Konszern Péceli Gyáregysége

felvételt hirdet, német-japán autóipari alkatrészgyártásban tevékenykedő dinamikusan növekvő csapatának erősítésére az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Termék kalkulációk, termelési kontrolling feladatok,
  • Törzsek felügyelete
  • Beruházási keretek nyomonkövetése
  • Riportok készítése,
  • Közreműködés a havi/negyedéves/éves zárásokban,
  • Részvétel a pénzügyi terv összeállítása,
  • Folyamatos együttműködés, egyeztetés a kontrollinggal, számvitellel és egyéb területekkel,
  • Statisztikai adatszolgáltatások.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • Biztos költségszámítási és számviteli ismeret,
  • MS Office (különösen Excel) magas szintű ismerete,
  • Jó középfokú angol és / vagy német nyelvtudás,
  • Erős elemző készség
  • Személyiségben határozott, önállóságra képes, stressz tűrő, terhelhető, a munkában precíz és dinamikus egyéniség,

Előny:

  • kontrolling területen szerzett gyakorlat
  • SAP CO ismeret.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Kihívást jelentő felelősségteljes munkakör,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Dinamikus nemzetközi csapatban való munkavégzés.

Munkavégzés helye:

  • Pécel (új M0-ás mellett, XVII. kerület mellett).

  • Jelentkezését elektronikus levélben várjuk szakmai önéletrajzzal (angol és/vagy német) az alábbi email címen.
Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő