www.cvonline.hu

Junior kontroller

  • A hirdetés 1365 napja lejárt

Link megjelenítése

Junior Kontroller (Üllő)

Feladatok:

  • Kimutatások, pénzügyi elemzések, jelentések és riportok készítése, stratégiai döntésekhez megfelelő minőségű és mennyiségű adat előkészítése
  • Havi, negyedéves és éves zárásokban való aktív részvétel
  • A pénzügyi vezető és a szenior kontroller munkájának támogatása
  • Költségek nyomonkövetése és optimalizálása
  • Kapcsolattartás az anyavállalattal és a többi központi osztállyal

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség ( pénzügyi, számviteli)
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás. Az angol nyelv ismerete előnyt jelent.
  • Kontrolling területén szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel, pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • MS Office és MS Excel kiemelten magas szintű ismerete
  • A CODA, SQL és a Hyperion rendszerek ismerete szintén előny lehet a pályázatok elbírálásánál
  • Személyes elvárások: olyan új kollégát keresünk, aki rendelkezik: folyamatszemlélettel, proaktív gondolkodásmóddal és természetesen analitikus szemlélettel is. Ezenfelül a munkájára különösen igényes, pontosan, precízen és megbízhatóan dolgozik.

Amit kínálunk:

  • Érdekes és változatos munkakör
  • Fiatalos, barátságos és dinamikus csapat
  • Pénzügy területén való folyamatos fejlődési lehetőség egy nagyvállalatnál
  • Hosszú távú stabil karrier lehetősége, versenyképes juttatási csomaggal. Főállású munkaviszony üllői munkavégzéssel és a munkába járáshoz a cég külön ingyenes buszt biztosít, melyre a kék metró vonalán lehet felszállni,

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és német nyelvű önéletrajzát az alábbiakban olvasható e-mail címre a pozíció megjelölésével „Junior kontroller”.

 Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Helyek Budapest
Üllő
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő