www.cvonline.hu

JUNIOR KONTROLLER

  • Company_icon Waberer's International Zrt.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 13 napja lett aktiválva

A Waberer's International Nyrt., Európa vezető nemzetközi komplett kamionrakomány szállítmányozója a saját flottával szolgáltatást nyújtó cégek szegmensében, és Magyarországon piacvezető a belföldi áruszállítás és komplex logisztikai szolgáltatások terén, az alábbi pozícióra keres munkatársat:

HR KONTROLLER

Feladatok

  • Bérköltséggel (személyi jellegű ráfordításokkal) kapcsolatos terv-tény-bázis elemzés;
  • Létszám terv-tény-bázis elemzések készítése;
  • A különböző tevékenységi körökkel kapcsolatos specifikus elemzések készítése, hatékonysági mutatók kalkulálása;
  • Döntéstámogató ad-hoc riportok készítése;
  • HR jellegű mutatók kalkulálása ( pl. fluktuáció, szabadság terv-tény elemzések);
  • Létszám és bér tervezésben való aktív részvétel;
  • Ösztönző rendszerrel kapcsolatos nyilvántartás vezetése;
  • Egyéb HR területtel kapcsolatos költségek kontrollja (terv-tény-bázis elemzések): toborzás, oktatás, orvosi költségek.

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség;
  • Aktív, középfokú angol nyelvismeret szóban és írásban;
  • Magas szintű Microsoft Excel és Word ismeret.

Előnyt jelent

  • 1-2 év szakmai tapasztalat;
  • Nagyvállalati munkatapasztalat;
  • SAP és Nexon ismeret.

Szükséges kompetenciák

  • Kitartás, pontosság, precizitás;
  • Szorgalom, proaktivitás;
  • Képesség a csoportos és az önálló munkavégzésre;
  • Jó stressz és monotonitás tűrő képesség;
  • Jó kommunikációkészség szóban és írásban.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kontroller, Pénzügyi elemző, Pénzügyi kontroller
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol