www.cvonline.hu

Junior Kontroller

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.18.
Jelentkezési határidő: 2017.11.24.

Nemzetközi pénzintézeti partnerünkhöz várjuk akár pályakezdők jelentkezését is. Amennyiben vonzó számodra a banki szféra és szívesen dolgoznál nagyvállalati környezetben, jelentkezz!

Pozíció leírása / Job description

- rendszeres és eseti jellegű feladatok banki kontrollertől elvárt, magas szinten való elvégzése saját adatelemzések alapján
- a felsővezetői, üzletági és üzleti rendszeres és ad-hoc elemzések elkészítése saját elemzések alapján
- tervezésben való részvétel, szoros együttműködés az üzleti területekkel, iterációk menedzselése

Elvárások / Requirements

- felsőfokú közgazdasági végzettség (legalább 2 félév pénzügy)
- magabiztos Excel ismeretek (pl. Pivot tábla)
- középfokú angol nyelvtudás
- erős analitikai képességek

Munkakör betöltése során előnyt jelent:
- banki/pénzügyi kontrolling területen szerzett tapasztalat
- banki termékek, elszámolási elvek ismerete
- adatbázis kezelési ismeretek (SQL programnyelv ismerete)

Amit kínálunk / Offer

- nemzetközi vállalati háttér
- előrelépési lehetőség
- modern irodai környezet, könnyű megközelíthetőség

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Szabolcs-Szatmár-Bereg
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -