www.cvonline.hu

Junior Kontroller

  • A hirdetés 46 napja lejárt

A Bosal Csoport belgiumi központú vállalkozás, mely 42 országban mintegy 7000 munkavállalót foglalkoztat. A tevékenysége autóipari kiegészítő termékek gyártása, mellyel gyári beszállítóként kapcsolódik a nagy autógyártó márkákhoz és mindezen termékeket kereskedelmi forgalomba is hozza.

A cégcsoport két magyarországi telephellyel rendelkezik. A kecskeméti gyárat 2003-ban alapították és vonóhorgokat, vonógömböket, tetőcsomagtartókat, autóemelőket és szélfogókat gyárt és fejleszt. A kecskeméti egység jelenleg 700 munkavállalót foglalkoztat és dinamikusan fejlődő szervezetébe keres most lelkes, proaktív új munkatársat az alábbi munkakörbe:

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Projekt kalkulációk készítése és monitorozása
  • EPR rendszer és kalkulációs adatbázis karbantartása
  • Részvétel az éves tervezési folyamatban
  • Havi zárások kontrolling feladatainak ellátása
  • Riportok teljeskörű előkészítése
  • Részvétel külső és belső auditokban
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Gazdasági felsőfokú végzettség, mérlegképes könyvelői végzettség előny
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismeret (SAP, XPERT)
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • 2 -3 éves releváns szakmai tapasztalat (gyártás területén szerzett kontrolling tapasztalat előny)
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Jó kommunikációs készség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Attraktív kompenzációs csomag
  • Fiatal és dinamikus csapat
  • Modern munkakörnyezet

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Kecskemét

Fényképes, szakmai önéletrajzokat várunk. Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!
Címe: 6000 Kecskemét-Kadafalva, Heliport Ipari Park, hrsz.

Helyek Budapest
Kecskemét
Csongrád
Jász-Nagykun-Szolnok
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő