www.cvonline.hu

Junior Kontroller

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

A világ egyik legnagyobb tejfeldolgozó vállalatának számító LACTALIS GROUPE leányvállalata a Kuntej Zrt. keres 1 fő

Feladatok:

  • Eredményadatok elemzése, a menedzsment támogatása
  • Beavatkozást igénylő területek meghatározása
  • Vezetői döntést előkészítő elemzésekben való részvétel
  • Eseti jellegű kimutatások, elemzések készítése
  • Aktív részvétel a pénzügyi osztály napi munkájában
  • Napi szintű kapcsolattartás a társosztályokkal
  • A pénzügyi tervezés során adatgyűjtés a közép- és hosszú távú üzleti és beruházási tervek készítéséhez
  • Részletes tervek, elemzések készítése és magyarázata az osztályok vezetői számára
  • Részvétel az éves és a negyedéves tervek kidolgozásában
  • Jelentések, riportok és ellenőrzések készítése, fejlesztése
  • Megvalósíthatósági tanulmányokban való részvétel
  • Havi zárásban való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú közgazdasági végzettség
  • 1-3 év kontrolling területen szerzett tapasztalat
  • Üzemi kontrolling tapasztalat előny
  • Tárgyalóképes angol és/vagy francia nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés
  • Széles látókörűség és proaktív hozzáállás
  • Fejlett elemzőkészség - következtetések és javaslatok megfogalmazásának képessége
  • Rugalmasság az üzleti követelményeknek megfelelő megoldások nyújtása
  • Empátia a belső ügyfelek felé
  • Folyamatos tanulási készség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Erős Excel felhasználói szintű ismerete (függvények, kimutatások, diagramok magabiztos alkalmazása)

Amit kínálunk:

  • Megbízható vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos és széleskörű feladatok

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Fényképes, szakmai önéletrajzát várjuk az alábbi e-mailre.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest