www.cvonline.hu

Junior kontroller

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.28.
Jelentkezési határidő: 2016.12.14.
Hirdetés azonosító: 1068569

Pozíció leírása / Job description

Nagy múltú, gyógyszeriparban tevékenykedő multinacionális partnerünk számára keresünk kontrollert.

Feladatok:

- részvétel a havi kontrolling zárási folyamatokban
- részvétel a havi riportolási folyamatokban (költséghelyi és projektriportok készítése)
- riportolási folyamat és a riportok folyamatos fejlesztése
- részvétel a költségkeret-gazdálkodáshoz kapcsolódó feladatokban; tervezés, riportkészítés
- adhoc riportok, elemzések készítése
- vállalat egy-egy szakterületének tervezési folyamatainak fejlesztése (folyamat/módszertan és tervezést támogató eszközök)
- vállalati projektek nyomon követése, kapcsolattartás a társszervezetekkel; projekttervek összeállításának támogatása

Elvárások:

- 3 év kontrolling tapasztalat
- releváns egyetemi diploma
- középfokú angol nyelvtudás
- magas szintű Excel ismeret
- SAP CO modul tapasztalat/ismeret
- precizitás
- strukturált gondolkodás
- önállóság
- megoldás centrikus gondolkodás

Amit kínálunk:

- szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
- stabil vállalati háttér
- munkavállaló-barát munkahely

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a