www.cvonline.hu

Junior Kontroller

  • A hirdetés 355 napja lejárt

 Külföldi tulajdonú, piacvezető szállítmányozói Partnerünk részére

munkatársat keresünk.

Feladatai:

  • üzleti adatok folyamatos lekérése
  • közreműködés riportok készítésében
  • ügyvezetés és gazdasági vezető munkájának támogatása
  • esetenként kapcsolattartás az anyacéggel
  • rendszeres és ad hoc kereskedelmi beszámolók készítése
  • a kereskedelmi folyamatok terv-tény adatainak nyomon követése

Elvárások:

  • gazdasági főiskolai végzettség
  • releváns szakmai gyakorlattal rendelkező pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • aktív, tárgyalóképes német nyelvtudás
  • magabiztos Excel tudás (pivot tábla, függvények ismerete)
  • képesség a csapatmunkára és önálló munkavégzésre
  • precíz, pontos munkavégzés
  • csapatjátékos hozzáállás

Előny:

  • kereskedelmi kontrolling területen szerzett 1-2 év tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német