www.cvonline.hu

Junior kontroller

  • A hirdetés 528 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Havi adatszolgáltatás, riportolás a nemzetközi és helyi vezetés követelményeinek megfelelően
  • Rendszeres és ad-hoc elemzések elkészítése
  • Menedzsment munkájának segítése, döntés-előkészítés
  • Heti, havi és negyedéves előrejelzések előkészítésében való részvétel
  • Éves és 5 éves tervezési folyamatokban való részvétel
  • Group standard folyamatok követése, implementálása
  • Beruházási riportok készítése
  • Havi zárási ütemtervben szereplő feladatok végrehajtása
  • Romániai leányvállalat üzleti folyamatainak támogatása- havi riportok, előrejelzések, tervek készítésében való részvétel
  • Szervezetfejlesztési projekt támogatása, folyamatmodellek készítésében való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok gazdasági területen
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Erős Excel ismeretek
  • Pontos, precíz, lelkiismeretes munkavégzés
  • Csapatjátékos személyiség

Előny:

  • Pénzügyi területen vagy nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • Pénzügy végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Pályakezdők vagy diákok jelentkezését is várjuk, de a heti 40 óra vállalása kötelező
  • Hosszú távú karrierlehetőségek egy piacvezető multinacionális
    cégcsoporton belül
  • Támogatjuk munkavállalóink folyamatos szakmai fejlődését, stabil vállalati hátteret biztosítva számukra
  • Felelősségteljes munkakör

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XXIII.kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el részletes szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése és erősítse meg jelentkezését azzal, hogy regisztrál oldalunkon: Link megjelenítése. Jelentkezése során feltétlenül tüntesse fel a tárgyban a pozíció megnevezését!

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol