www.cvonline.hu

Junior kontroller

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2016.04.17.
Hirdetés azonosító: 1024983

5 fős kontrolling osztályra keresünk egy motivált, kontrolling iránt érdeklődő kollégát/kolléganőt!

Feladatok:

- havi, negyedéves, éves zárás támogatása
- jelentések készítése
- részvétel a tervezési folyamatban
- kapcsolattartás az anyavállalattal, társosztályokkal

Elvárások:

- befejezett közgazdasági vagy pénzügy-számviteli diploma
- német legalább aktív középfokú nyelvtudás
- pályakezdők jelentkezését várjuk, de a releváns munkatapasztalat előnyt jelent!
- erős Excel ismeretek
- kiváló analitikus készség

Amit kínálunk:

- betekintés egy német multinacionális cég működésébe
- versenyképes jövedelem
- fejlődési és előrelépési lehetőség
- biztos, növekvő cég
- nyelvhasználati lehetőség napi szinten

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján