www.cvonline.hu

Junior Kontroller [ZFSH-KE02]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2014.01.24.
Hirdetés azonosító: 676777

Focus consulting

Megbízónk

Európai nemzetközi gyártó cég megbízásában keresünk Költségelemzőt.

Feladatok

- a gyártó cég logisztikai központjában a logisztikai igazgató támogatása
- logisztikai tevékenységgel kapcsolatos költségek elemzése, eredmény-kimutatás, pénzügyi zárási munkákban való részvétel, szervezés és ellenőrzés
- árképzés
- termékdíj fizetési kötelezettség megállapítása
- jelentés készítések a vezetés számára
- együttműködés a társosztályokkal

Elvárások

- felsőfokú végzettség (elsősorban pénzügyi-számviteli, vagy kontrolling szak)
- gyártó cég költségelemzésében vagy kontrollingjében szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat
- angol közép szintű nyelvtudás szükséges
- stabil Excel használat
- jó kommunikációs készség
- analitikus és rendszer szemlétei képesség

Előny

- SAP ismeret

Egyéb

- versenyképes fizetés juttatási csomaggal+BKV bérlet
- hosszú távú karrier lehetőség, akár nemzetközi szintéren is
- neves és stabil vállalat, Európa szerte elismert és jól ismert márkák gyártója és forgalmazója
- dél-pesti munkavégzés
- kulturált munkakörnyezet

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió