www.cvonline.hu

Junior kontroller (Vas)

  • A hirdetés 776 napja lejárt

Autóipari megbízó Partnerünk részére keresünk junior kontroller munkatársat Vas megyébe, az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Mit kínálunk neked:

  • lehetőséget hogy megismerd a termelési-, tárgyi eszköz-, pénzügyi kontrolling területeket multinacionális környezetben
  • 18 hónapos nemzetközi gyakornoki programot Magyarország és Németország több telephelyén
  • modern, fiatalos munkakörnyezetet, kihívásokkal teli, széles körű szakma ismereteket nyújtó munkakört
  • hosszú távú munkahely biztonságát
  • munkaszerződést rugalmas feltételekkel és versenyképes juttatási csomaggal

Ideális pályázó vagy ha:

  • befejezted tanulmányaid pénzügy számvitel szakon
  • nyitott vagy az új ismeretek elsajátítására
  • jó kommunikációs készséggel rendelkezel és célorientált vagy
  • feladataidat precízen, logikus gondolkodással oldod meg
  • angol vagy német nyelvtudásod legalább középfokú és aktívan használatban van
  • könnyen boldogulsz az MS office világában – kiemelkedően ismered az Excel alkalmazást

Kétnyelvű, fényképpel ellátott Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bruttó bérigény feltüntetésével.

Helyek Vas
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő