www.cvonline.hu
Junior kontroller - Üllő
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.05.19.
Jelentkezési határidő: 2014.05.22.
Hirdetés azonosító: 808573
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Minden pénzügy/számvitel szakon végzett pályakezdő figyelem!

Végre, itt egy szuper lehetőség, hogy JUNIOR KONTROLLERKÉNT kezd el pályafutásod!

Nemzetközi ügyfelünk kontrolleri csapata keresi új kollégáját az alábbi feladatokra:

- A havi zárás folyamata során a hozzá tartozó területek operációs-pénzügyi információinak begyűjtése, rendszerezése,
- Számlák kontírozása,
- Aktív részvétel a kontrolling rendszer működtetésében, fejlesztésében,
- Részvétel az egyes vállalati területek eredményeinek értelmezésében és elemzésében,
- Részvétel az egyes vállalat területek pénzügyi költségvetésének elkészítésében,
- Ad-hoc riportok és elemzések készítése.

Követelmények
- gazdasági végzettség
- tapasztalat előny, de PÁLYAKEZDŐKET IS VÁRUNK!
- angol erős középfok szóban és írásban - külföldi kollégák vannak, céges munkanyelv is angol
- magas szintű MS Excel ismeret
- analitikus képesség
- csapatmunka,
- precizitás,
- stressztűrő képesség
- SAP ismeret előny