www.cvonline.hu
Junior kontroller (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 738878
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Részvétel   nemzetközi kontrolling csapat munkájában

 - Havi   zárásban részvétel, számlázás támogatása

 - Cost   plus elszámolások, elemzések készítése

 - Üzleti   riportok készítése (havi riportok, kiértékelések)

 - Költségkontrolling   támogatása

 - Könyvelések   minőségi felülvizsgálata

 - Változások   nyomon követése

 - Költségek   rögzítése

 - Management   riportok elkészítésében való részvétel

 - Riporting   rendszer továbbfejlesztésében való részvétel

Elvárások

 - Szakirányú   felsőfokú (közgazdász) végzettség

 - 1-3 év   releváns szakmai tapasztalat

 - Folyékony   angol és német nyelvtudás

 - Alapos   számviteli ismeretek

 - SAP ismeret

 - Alapos Excel   ismeret

 - Adatbázis-kezelés   előny.

Személyiségbeli   követelmények

 - Proaktív,   problémamegoldó, jó kommunikációs készséggel rendelkező személyiség

 - Csapatjátékos   attitűd

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű   részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

www.it-services.hu Állásajánlatok   menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 71924

PROFIL