www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 988015
lejárt
Tech People FEJLÉC

Környezetvédelem területén tevékenykedő angol központú cégcsoport budapesti leányvállalata gazdasági osztályára új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

JUNIOR KONTROLLER

Feladatok:
  • Számlázási feladatok, hozzá kapcsolódó adminisztráció ellenőrzése
  • Számlák könyvelésének nyomon követése
  • A könyvelési szoftver használatának, frissítéseinek támogatása
  • Belső vállalati rendszer alapján vezetői jelentések készítése
  • Havi és éves zárások lebonyolításában való aktív részvétel
  • Pénzügyi tervezésben, költségvetés készítésben való aktív részvétel
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása
Amit elvárunk:
  • Gazdasági területen szerzett végzettség
  • Erős számviteli tudás
  • Microsoft Excel magas szintű ismerete
  • Aktív angolnyelv-tudás szóban és írásban
  • Önálló, proaktív munkavégzés
  • Nagyfokú precizitás, pontosság
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Megbízható, lelkiismeretes és felelősségteljes munkavégzés
Előnyt jelent:
  • 2-3 éves szakmai tapasztalat kontrolling és/vagy számviteli területen
  • BGF – PSZF közgazdász végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Román, szlovák, cseh, orosz vagy lengyel nyelv ismerete
Amit kínálunk:
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat, hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Szakmai támogatás
  • Folyamatos fejlődés, kihívások
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk fényképes önéletrajzát a fizetési igény és a kezdési időpont megjelölésével!

Tech People LÁBLÉC