www.cvonline.hu

Junior konstruktőr - Tatabánya környéke

  • A hirdetés 453 napja lejárt

Feladatkör:
Az Ön feladata lesz: - a gépek és a berendezések alkatrészeinek tervezése - a megtervezett gyártóeszközök beszerzésének és összeszerelésének koordinálása - karbantartás támogatása - megmunkálás támogatása NC programok írásával.

Végzettség:
Felsőfokú műszaki végzettségű jelöltek jelentkezését várjuk.

Szakmai tapasztalat:
Minimum 1-2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat szükséges.

Informatika:
emelt szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Az ideális jelölt: - Solid Edge ismerettel - CAM szoftver ismerettel rendelkezik - gyakorlatias, műszaki beállítottságú.

Műszaki területre

Megjegyzés:
Családias hangulatú, autóipari beszállító vállalat.
Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator