www.cvonline.hu

Junior kompenzációs munkatárs

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.21.
Jelentkezési határidő: 2014.08.30.
Hirdetés azonosító: 820696

Gyógyszeriparban működő ügyfelünk részére keresünk bérekkel, bérstruktúrával, a bérrendszer kialakításával, fejlesztésével, vezetői döntés-előkészítéssel foglalkozó junior kompenzációs munkatársat középfokú angol nyelvtudással.

Elsősorban pályakezdők jelentkezését várjuk!

Feladatok:

- adatokat szolgáltat a HR-benchmark felmérésekhez, a felmérések eredményeit elemzi, eredményeken alapuló javaslatokat fogalmaz meg
- a külső versenyképesség és a belső méltányosság elemzése a kompenzációs rendszer egészét vagy egyes részeit érintően vállalati, csoportos és egyéni szinten, ezzel kapcsolatosan javaslatok megfogalmazása
- rendszeres és ad-hoc jellegű kompenzációs adatszolgáltatás az érdekképviseletek, valamint a menedzsment részére, érdek-képviseleti tárgyalásokhoz szükséges kompenzációs információk gyűjtése, aggregálása, elemzése
- különböző modell-számítások végzése kompenzációs területen belül
- részvétel a kompenzációs rendszer fejlesztésében, új folyamatok/elemek bevezetésében és kommunikálásában
- munkabérrel és annak adózásával kapcsolatos jogszabály változásokat figyelemmel kíséri
- szakmai támogatás nyújtása az éves általános bérfejlesztés során a HR társterületek számára
- kompenzációt érintő döntéseket előkészíti
- projekt asszisztencia
- napi operatív adatellenőrzés

Elvárások:

Pályakezdők előnyben!

Alapvető elvárások:
- HR szakirányú vagy közgazdász végzettség
- erős munkajogi ismeretek
- érdeklődés kompenzációs és motivációs témák iránt
- legalább középfokú angol nyelvtudás
- erős Excel-ismeretek
- jó analitikus, elemző készség
- ügyfél-orientáció
- rendszergondolkodás
- rendszerező készség
- kiváló írásbeli kommunikációs készség
- együttműködő, segítőkész attitűd
- csapatjátékos szellem
- pontos, precíz, alapos munkavégzés
- szabálykövető hozzáállás
- információkezelés képessége

A kiválasztásnál előnyt jelent:
- legalább 1 év kompenzációs területen szerzett tapasztalat előny
- bér és TB ügyintézői végzettség
- erős/magabiztos statisztikai ismeret
- HAY munkakör értékelési módszer ismerete gyakorlatban
- bérszámfejtési ismeretek
- alapvető adózási ismeret
- fizetésfelmérések módszertanának ismerete
- SAP HR ismeret

Amit kínálunk:

- Stabil vállalti háttér
- Munkavállaló-barát környezet
- Dinamikus csapat
- Versenyképes fizetés és juttatások
- Hosszú távú lehetőségek

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján