www.cvonline.hu

Junior kockázati szakértő

  • A hirdetés 76 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltéséhez munkatársat keres

Feladatok:

  • Részvétel az IFRS9 elvárásainak megfelelő kollektív értékvesztési módszertan kialakításában
  • Részvétel hitelportfolió elemzési feladatokban
  • Kapcsolattartás az anyabanki, illetve leánybanki társterületekkel.

Elvárások:

  • Felsőfokú egyetemi végzettség
  • Angol nyelv magas szintű ismerete (szóban és írásban)
  • Magas szintű MS Office ismeretek (Excel, Word, PowerPoint)
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Analitikus, elemző gondolkodás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kezdeményezőkészség
  • Hosszútávon számítunk munkatársainkra, nagy hangsúlyt fektetünk karrierjük gondozására, ezért a fejlődésre való nyitottság elengedhetetlen.

Előnyt jelent:

  • Pénzügyi, bankszakmai ismeretek
  • Adatbázis kezelési ismeretek (ORACLE, SQL, SAS, ACCESS)
  • IFRS9 ismeretek.

Jelentkezési határidő: 2017. január  12.

Kérjük, Karrierportálunkon a meghirdetett munkakörre történő jelentkezéséhez használjon Internet Explorer böngészőt. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a Jelentkezés gombra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő