Az EOS Magyarország, a világ 27 országában jelenlévő, világszerte több mint 9000 alkalmazottat foglalkoztató, egyik vezető nemzetközi követeléskezelő cégcsoport magyarországi tagja. Dinamikusan fejlődő fiatalos csapatunkba jelenleg

 Junior kintlévőség kezelő

 munkakörbe keresünk új munkatársakat.

Feladatok:
• a kimenő és kapcsolt hívások lebonyolítása,
• a bejövő telefonhívások fogadása és teljes körű intézése,
• levelek nyomtatása az ügyfelek részére,
• teljes körű tájékoztatás az ügyfelek részére az ügymenetről, szolgáltatásról, közérdekű információkról telefonon és szükség esetén személyesen is,
• részletfizetési megállapodások megkötése.

Amit kérünk:
• legalább középfokú végzettséget,
• magas szintű kommunikációs és kapcsolatteremtő készséget szóban és írásban egyaránt,
• felhasználói szintű számítógépes ismereteket,
• jó problémamegoldó és stressz tűrő képességet,
• kitűnő monotonitástűrő készséget,
• nyitottságot a kétműszakos (délelőtt-délután) munkarendben történő munkavégzésre.

Amit kínálunk:
• rendszeres fix fizetést,
• havi bónusz lehetőséget,
• nemzetközi üzleti környezetet,
• jól felszerelt, modern munkahelyet és kellemes, fiatalos környezetet.

Amit előnyben részesítünk:
• hasonló területen szerzett szakmai tapasztalatot,

Munkavégzés helye: 1132 Budapest, Váci út 30. Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése

• fényképpel ellátott tömör önéletrajzát, valamint motivációs levelét az alábbi címen várjuk: E-mail cím megjelenítése.

Régió
Budapest
Pest
Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő
Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Bank / Biztosítás / Pénzintézet