www.cvonline.hu

Junior Key Account Manager

  • A hirdetés 889 napja lejárt

Ügyfelünk Magyarország egyik vezető informatikai cége, akik egyedülállóan széleskörű IT szolgáltatásokat nyújtanak. Irodatechnikai üzletrészük Veszprém megyei központjába keresünk pár éves szakmai tapasztalattal rendelkező

TERMÉKMENEDZSER

munkatársat.

Feladatok:

  • Kereskedelmi ajánlatok, üzleti konstrukciók, szerződések, pályázati anyagok kidolgozása és elkészítése,
  • új ügyfelek felkutatása, meglevő ügyfélkapcsolatok ápolása,
  • az üzletág által kidolgozott különböző üzleti konstrukciók, projektek, szerződések értékesítése,
  • oktatások és termékbemutatók tartása,
  • beszerzések ügyintézésének biztosítása,
  • bejövő számlák, szállítók ellenőrzése,
  • kimenő számlák előkészítése, CRM rendszer vezetése.

Elvárások:

  • 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat,
  • (de erős értékesítői vénával rendelkező pályakezdők jelentkezését is várják)
  • értékesítői, termékmenedzseri tapasztalat (preferáltan informatikai, irodatechnikai területen),
  • felsőfokú végzettség (preferáltan műszaki, kereskedelmi) vagy egyenértékű műszaki és kereskedelmi ismeretek,
  • munkabírás, kitartás.
  • empatikus, udvarias személyiség, határozott fellépés.

Munkavégzés helye:

Veszprém megye

E-mail cím megjelenítése

Helyek Veszprém
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő