www.cvonline.hu

Junior Key Account Manager

  • A hirdetés 200 napja lejárt

A világ egyik legnagyobb tejfeldolgozó vállalatának számító LACTALIS GROUPE magyarországi leányvállalata a Lactalis Hungária Kft. budapesti irodájába keresünk 1 fő

munkatársat

Főbb feladatok:

  • Kapcsolat teremtés, és tartás a meglévő és új kereskedelmi partnerekkel telefonon és e-mailben
  • A kereskedelmi igazgató és a kereskedelmi osztály munkájának támogatása
    • riportok készítése, adatszolgáltatás
    • statisztikák készítése
  • A kereskedelmi igazgató irányítása mellett a partnerek igényeihez mért kereskedelmi irányok tervezése, fejlesztésükre tervezetek készítése,
  • aktív részvétel az éves kereskedelmi stratégiai tervezésekben,
  • termék listázások bővítésének menedzselése,
  • a partnerrel folytatott együttműködés folyamatos monitorozása, nyomon követése, akciótervek készítése,
  • szoros együttműködés a marketing, termelési és pénzügyi területekkel,
  • riportok készítése
  • Kereskedelmi partnereknél felmerülő problémák kezelése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Min. 1-3 éves FMCG szektorban szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Proaktivitás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Üzleti gondolkodásmód
  • Angol és/vagy francia nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • "B" kategóriás jogosítvány

Amit ajánlunk:

  • Fejlődési lehetőség,
  • Folyamatos szakmai képzések (külföldi és hazai egyaránt),
  • Kellemes, családias csapat

Fizetés: Megegyezés szerint

Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület

Fényképes, szakmai önéletrajzát várjuk az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő