www.cvonline.hu

Junior Key Account Manager

  • A hirdetés 291 napja lejárt

Közismert, sikeres portálok fejlesztésével, webes tartalomgyártással és -szerkesztéssel foglalkozó ügyfelünk Budapest belvárosi irodájába keres a 2017-es úszó-világbajnokság támogató csapatába reklámügynökségi területen tapasztalattal rendelkező Junior Key Account Manager munkatársat. Ha jó szervező vagy és szereted a nagy projekteket, jelentkezz és légy részese egy igazán lendületes és dinamikus csapatnak, ahol ötleteid meghallgatásra kerülnek és önállóan, de a csapattal karöltve valósíthatod meg megálmodott terveidet.

Feladatok

  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás,
  • értékesített kampányok stratégiai tervezésében való részvétel, nyomonkövetése,
  • Kreatív és egyéb anyagok prezentálása, elfogadtatása,
  • Briefek készítése, prezentációk, tenderanyagok készítése, összeállítása,
  • Tartalomgyártási munkák és projektek lebonyolítása,
  • A megrendelt kampányok teljesülésének nyomon követése, Értékelése és annak adminisztrálása,
  • Ütemtervek és költségvetési tervek betartása.

Elvárások

  • Legalább 1-2 év releváns szakmai tapasztalat,
  • Ügynökségnél szerzett tapasztalat,
  • Felsőfokú végzettség (preferáltan szakirányú),
  • Középszintű angol nyelvtudás,
  • Digitális platformok alapos ismerete,
  • Kreatív, koncepcióalkotásra képes személyiség,
  • Hiteles kommunikációs képesség,
  • Kitartás, proaktivitás.

Amit megbízónk kínál

  • Dinamikusan fejlődő és inspiráló, jó hangulatú munkahelyi környezet,
  • Kivételes tulajdonosi szemlélet,
  • Lehetőség a projektek önálló és felelősségteljes bonyolítására,
  • Nemzetközi brandek megismerése és számukra értékteremtés,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Budapest
Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Pethő Anikó
Telefon: 20-575-1922

Helyek Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő