www.cvonline.hu

Junior key account manager (élelmiszeripar)- Budaörs

Régió: Pest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.11.16.
Hirdetés azonosító: 1151010
lejárt

Megye:

Pest megye

A pozíció leírása:

Megbízónk által forgalmazott élelmiszeripari termékek értékesítése a meglévő ügyfélkörben, valamint új ügyfelek felkutatása.

Feladatkör, felelősségek:

• A cég teljes élelmiszeripari termékportfoliójának értékesítése,

• Meglévő vevőkör (áruházláncok és nagykereskedések) központi beszerzési részlegeivel történő kapcsolattartás, valamint új ügyfelek felkutatása országosan,

• Részvétel a kereskedelmi folyamatokban,

• A munkához tartozó adminisztráció elvégzése (árajánlatok, kalkulációk, forgalomelemzések készítése),

• Kapcsolattartás a külföldi beszállítókkal illetve szoros együttműködés a cégen belüli beszerzővel,

• Évenként néhány alkalommal külföldi vásárokon való részvétel

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

• Középfokú végzettség ( gyakorlattal rendelkezik kifejezetten ezen a területen) vagy felsőfokú végzettség

• Hasonló iparágban szerzett kereskedelmi gyakorlat,

• Kiváló kommunikációs- és tárgyalókészség,

• Önállóan és csapatban dolgozás képessége egyaránt,

• Eredmény és sikerorientált személyiség,

• Ügyfélközpontúság,

• Terhelhetőség, dinamizmus

Nyelvtudás:

Középfokú, kommunikációképes angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Megbízónk élelmiszeripari termékek forgalmazásával foglalkozó középvállalkozás, amely már 25 éve sikeresen szolgálja ki ügyfeleit. A vállalkozás budaörsi központtal rendelkezik.

Amit megbízónk kínál:

• Hosszú távú munkalehetőség egy stabil, kis létszámú csapatban

• Vonzó juttatási csomag: alapfizetés + jutalék

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.